K O N K U R S Y  /  ARENA HORROR

   


:: KONKURSY ::


MROCZNY UKŁAD: Każdy miewa w swoim życiu momenty, które trwają wiecznie. Sekundy ciągną się godzinami. Doświadczamy wtedy najgorszych uczuć, jakie można sobie wyobrazić. Pragniemy, aby minęły w mgnieniu oka, ale mózg nie pozwala nam zapomnieć o żadnym szczególe. Najgorsze chwile Kacpra Zborowskiego zaczęły się, kiedy miał sześć lat i trafił do domu dziecka. Choć dziś jest dorosły i wyrwał się z tamtego piekła, wspomnienie koszmaru wraca regularnie. Do Jarocina, swojego rodzinnego miasta, przyjeżdża z nadzieją na odzyskanie dawnej harmonii, a tymczasem wpada w szambo pełne dziwnych tajemnic, intryg i niebezpiecznych ludzi. Kacper nie tylko musi udowodnić, że znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, ale także pragnie rozwikłać zagadkę z przeszłości związaną ze zniknięciem jego ojca.

[INFORMACJE OD WYDAWCY]

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, zorganizowanym przez Wydawnictwo Novea Res oraz www.arenahorror.pl. Do wygrania dwie najnowsze książki Dawida Waszaka "Mroczny Układ".

:: PYTANIA::

1. Podaj tytuł pierwszej części "Mrocznego Układu"

2. Akcja "Mrocznego Układu" rozgrywa się w Jarocinie. Czy również jej autor pochodzi z Jarocina?

3. Jak ma na imię ojciec Kacpra, głównego bohatera?


:: ORGANIZATORZY ::


 

.: REGULAMIN KONKURSU :.

1) Konkurs trwa od 1 lutego do 19 lutego 2018.
2) Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursy
@arenahorror.pl

2) W temacie wpisując "NOVAE-UKLAD".
3) Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie.
4) Termin nadsyłania odpowiedzi:
1 lutego do 19 lutego 2018.
5) Zwycięzcy zostaną powiadomiony stosownym mailem w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu, a nagrody roześlemy Pocztą Polską.
6) Nagrody ufundowało: Wydawnictwo Novea Res
7) Z nadesłanych dobrych odpowiedzi, redakcja wylosuje zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
8) Oprócz odpowiedzi należy podać adres, na który wyślemy nagrody zwycięzcom. Maile bez adresu nie biorą udziału w losowaniu.
9) Nieodebranie przesyłki jest równoznaczne z zrzeczeniem się nagrody. Nie wysyłamy ponownie paczek.
10) Zgodnie z ochroną danych osobowych redakcja nie upublicznia danych zwycięzców, więc jeśli w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu nie otrzymacie maila o wygranej, prosimy spróbować szczęścia w następnych konkursach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA I  SZCZĘŚCIA W LOSOWANIU